Prachatice: Areál lesních her otevřen

23.08.2018 11:30 | Zprávy
autor: PV

Areál slouží od čtvrtka 23. srpna opět dětem.

Prachatice: Areál lesních her otevřen
Foto: old.onlinemodule.eu
Popisek: Prachatice

 Areál lesních her na Lázních sv. Markéty byl od pondělí 20. srpna z důvodu kácení napadených stromů kůrovcem a jejich odvozu z lesa pro veřejnost uzavřen.

Městské lesy vykácely s velkým nasazením napadené stromy a odvezly z lesa. Úklidové práce a úprava příjezdové cesty jsou nyní v plném proudu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste předčasně skončil na Univerzitě obrany?

A jak to dopadlo s vaším odvoláním? Podle všeho se jím měli zabývat vaši podřízení, což mi teda přijde dost divné a myslím, že tak rozhodnutí nemůže být ani objektivní. Mimochodem, jak jste spokojen ve funkci ministra? Přijdete mi jako nevýrazný a spíš jen jak loutka, nepřipadáte si tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klatovy: O zahradách trochu jinak v Mercandinových sadech

16:46 Klatovy: O zahradách trochu jinak v Mercandinových sadech

Čtvrtý ročník oblíbené akce O zahradách trochu jinak nabídne tuto neděli v Mercandinových sadech odp…