Praha 13: TZ: Zastupitelé mají nově možnost hlasovat i online

11.12.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

Zastupitelstvo městské části Prahy 13 schválilo návrh zastupitele klubu Zelení a Piráti pro 13 Petra Koláře o změnách Jednacího řádu, které nově umožňují jednání Zastupitelstva a jeho výborů distančním způsobem prostřednictvím videokonference.

Praha 13: TZ: Zastupitelé mají nově možnost hlasovat i online
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 13

S ohledem na probíhající epidemiologickou situaci a její nejistý vývoj v budoucnosti je třeba počítat s eventualitou, kdy může být z důvodu nařízené karantény ohrožena usnášeníschopnost zastupitelstva městské části. Totéž se týká i výborů Zastupitelstva, které by tak v krajním případě nemohly plnit svoji roli poradního orgánu, ani zákonnou roli kontrolní. Tato změna však nově umožňuje participaci i těm zastupitelům, kteří se v nařízené karanténě ocitli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8: Originální Mercedes Reinharda Heydricha bude k vidění před Kulturním domem Ládví

7:14 Praha 8: Originální Mercedes Reinharda Heydricha bude k vidění před Kulturním domem Ládví

Ve dnech 22. a 23. května 2026 se v Kulturním domě Ládví v Praze 8 uskuteční veřejná akce, připomína…