Praha 5: Petr Lachnit a Martin Slabý zahájili Mikulášskou nadílku hlavně pro pejsky

12.12.2018 8:36 | Zprávy
autor: PV

Centrum výcviku psů pro postižené, nezisková organizace Helppes, pořádalo v sobotu 8. prosince s podporou Městské části Praha 5 Mikulášskou pro hodné (i zlobivé) pejsky.

Praha 5: Petr Lachnit a Martin Slabý zahájili Mikulášskou nadílku hlavně pro pejsky
Foto: Praha 5
Popisek: Radní Petr Lachnit, ředitelka Helppes Zuzana Daušová a místostarosta Martin Slabý

Originální mikulášská besídka se letos konala již pošestnácté. Ojedinělá akce umožňuje majitelům vodicích a asistenčních psů vyzkoušet si různé soutěžní disciplíny v rámci tradičních soutěží na Mikulášské, a zpestřit tak sobě a svým pomocníkům den nevšední zábavou. Záštitu nad akcí převzali radní JUDr. Petr Lachnit a zástupce starosty Martin Slabý.

Ředitelka Centra, paní Zuzana Daušová, zahájila nevšední dopoledne poděkováním všem sponzorům akce a zároveň vyzdvihla tradičně dobrou a pro akce organizace Helppes významnou podporu Městské části Praha 5. Radní Petr Lachnit zdůraznil ojedinělost soutěže jako volnočasové příležitosti, kterých pro handicapované spoluobčany v posledních letech značně ubývá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Babiš a dotace

Proč řešíte, že Babiš nebude dostávat dotace od EU? Neměl byste být spíš rád jako jeho oponent? Navíc na nás občany to přeci nemá žádný vliv nebo snad jo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klatovy: O zahradách trochu jinak v Mercandinových sadech

16:46 Klatovy: O zahradách trochu jinak v Mercandinových sadech

Čtvrtý ročník oblíbené akce O zahradách trochu jinak nabídne tuto neděli v Mercandinových sadech odp…