Praha 5: Petr Lachnit zahájil Mikulášskou šachovou nadílku

02.12.2019 8:36

Smíchovská radnice se stala v sobotu 30. listopadu 2019 dostaveníčkem 118 mladých milovníků hry královské, kteří v doprovodu svých nejbližších, trenérů a vedoucích přijeli bojovat nejen na šachovnicích, ale ukázat i své umění při výrobě masek.

Praha 5: Petr Lachnit zahájil Mikulášskou šachovou nadílku
Foto: Praha 5
Popisek: Petr Lachnit zahájil Mikulášskou šachovou nadílku
reklama

Záštitu nad turnajem převzal JUDr. Petr Lachnit, radní pro sociální oblast Městské části Praha 5, který při zahájení turnaje hráče pozdravil a popřál jim hodně zdaru v nastávajících bojích.

Hrálo se švýcarským systémem, kategorie do 12 let, 9 kol, 2x20 minut a kategorie do 18 let, 7 kol, 2x25 minut na partii. Boje na špici startovního pole byly vyrovnané, a tak o vítězích rozhodlo až poslední kolo. V kategorii hráčů od 14 do 18 let zvítězil Tomáš Hrbek z pořádajícího ŠK Smíchov a v kategorii hráčů od 6 do 12 let zvítězil Robin Smíšek z klubu Unichess. Pěkné poháry a věcné ceny zajistil pořadatel Šachový klub Smíchov díky těm, kteří turnaj podpořili. Hráči vyjádřili svůj dík mohutným potleskem Úřadu Městské části Praha 5 za dlouhodobou podporu šachového sportu na Praze 5. Turnaj měl hladký průběh, hráče bezesporu uspokojil a svým konáním obohatil slavnostní společenskou předvánoční atmosféru v hlavním městě republiky.   

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Žatec: Na koupališti se začíná stavět nový bazén

9:15 Žatec: Na koupališti se začíná stavět nový bazén

Nový bazén, který bude sloužit hlavně dětem ve věku od 5 do 8 let, se začíná stavět na městském koup…