Praha 5: Petr Lachnit zve na Pohádkový les na Barrandově

16.04.2018 8:36 | Zprávy

Pohádkový les pobaví 21. dubna děti na Barrandově. Znáte příběh Philease Fogga a jeho cesty kolem světa za 80 dní? Jeho zkrácenou a pohádkovou verzi s mnoha úkoly a dobrodružstvím pro děti od 2 let pro vás připravila Městská část Praha 5 ve spolupráci se společností Velká dobrodružství na sobotu 21. dubna 2018 od 10-17 hodin.

Praha 5: Petr Lachnit zve na Pohádkový les na Barrandově
Foto: Praha 5
Popisek: Pohádkový les - ilustrační foto

Na kilometrové trase nad Prokopským údolím na vás i vaše děti budou čekat postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi a děti budou u každé z nich muset plnit úkoly. Ti starší se také pokusí uhádnout, jakou zemi představují. Dokáží malí cestovatelé nachytat ryby pro Eskymáka? Složit pizzu v Itálii nebo najít ztracený poklad na Sahaře? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná v ulici Lamačově a vstupné je zdarma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Vítáte Trumpův ,,mírový plán“

Rusko je podle vás vítěz války. To je podle vás dobře? Co myslíte, že udělá Putin pak, když mu to s Ukrajinou takto snadno vyjde? Nemělo se spíš udělat víc, aby byl on ten poražený? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Celoroční zákaz odpalování pyrotechniky – výjimky jen tři dny v roce

10:46 Přerov: Celoroční zákaz odpalování pyrotechniky – výjimky jen tři dny v roce

Petardy v Přerově zřejmě skončí – a nejen ony. Na území města má totiž platit celoroční zákaz odpalo…