Praha 5: Přihlaste se do nového ročníku SENIOR AKADEMIE

03.08.2020 8:38

Městská část Praha 5 připravila ve spolupráci s Městskou policií hl. m. Prahy nový, již osmý cyklus dvouhodinových vzdělávacích přednášek z oblasti prevence kriminality "Senior akademie", určený pro všechny aktivní seniory s trvalým bydlištěm v Praze 5.

Praha 5: Přihlaste se do nového ročníku SENIOR AKADEMIE
Foto: Praha 5
Popisek: Senior akadenie v Praze 5
reklama

Senior akademie je cyklus vzdělávacích programů z oblasti prevence kriminality, zaměřený na ochranu života, zdraví a majetku. Přednášky budou zpestřeny praktickými ukázkami, promítáním instruktážních filmů i diskusemi k probíranému tématu. V rámci cyklu jsou zajištěny také zajímavé exkurze.

Bezplatný přednáškový cyklus se bude konat 1x týdně od 23. září do 9. prosince 2020; je určen především pro seniory. Jeho cílem je naučit zájemce zvládat různé krizové situace, možnost seznámení se základními projevy protiprávního jednání, formami domácího násilí, drogové závislosti či s činností různých rizikových uskupení. Přednášet budou pracovníci útvaru prevence Městské policie hl. m. Prahy.

Akademii připravujeme pro maximálně 60 osob s trvalým bydlištěm na území MČ Praha 5. Během akademie je zajištěno malé občerstvení. Při slavnostním ukončení celého cyklu obdrží všichni účastníci pamětní list a drobné dárkové předměty.

Pokud máte zájem zúčastnit se tohoto zajímavého a současně i poučného cyklu přednášek, kontaktujte Janu Trnkovou, tel. č.: 257 000 432, e-mail jana.trnkova@praha5.cz, nebo osobně v pondělí a ve středu mezi 8. a 18. hodinou v budově Úřadu MČ Praha 5, nám. 14. října 1381/4, 2. patro, kancelář č. 211.

Záštitu nad letošním ročníkem převzal radní pro bezpečnost MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Praha: Lidé v karanténě a v izolaci mohou volit na drive-in místech nebo z domova

8:37 Praha: Lidé v karanténě a v izolaci mohou volit na drive-in místech nebo z domova

Ve dnech 2. a 3. října a v případě druhého kola ve dnech 9. a 10. října 2020 se v hlavním městě Praz…