Praha 5 bude pokračovat v úspěšném „Antigraffiti“ programu. V roce 2021 na něj uvolní 4 miliony korun

23.03.2021 7:35 | Zprávy
autor: PV

Už čtvrtým rokem realizuje MČ Praha 5 program, který byl při svém startu v roce 2017 primárně zaměřený na odstraňování nelegálního graffiti. Postupem času začala městská část budovy ve svém majetku ošetřovat i ochranným nátěrem. A úspěšný postup chce dále rozvíjet.

Praha 5 bude pokračovat v úspěšném „Antigraffiti“ programu. V roce 2021 na něj uvolní 4 miliony korun
Foto: MČ Praha 5
Popisek: Radnice Prahy 5

„Spreje na graffiti něco stojí a skutečnost, že z ochranných nátěrů budov lze kresby poměrně snadno smýt citelně snižuje životnost graffiti. Autoři si dokáží spočítat, že se jim to zkrátka nevyplatí a nechávají takto ošetřené budovy na pokoji. Proto chceme tuto možnost nabídnout i soukromým vlastníkům nemovitostí,“ vysvětluje místostarosta pro kulturu a obnovu památek MČ Praha 5Lukáš Herold.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Vyjádření města k incidentu řidiče společnosti Arriva

10:46 Přerov: Vyjádření města k incidentu řidiče společnosti Arriva

Vedení města Přerova bylo informováno o závažném incidentu řidiče městské autobusové dopravy, který …