Praha 5 chystá návrat oblíbených farmářských trhů. První by se mohly konat už začátkem května

31.03.2021 18:55 | Zprávy
autor: PV

Farmářské a tradiční trhy se sortimentem „ekologické zemědělské výpěsty“ by mohly Anděl oživit už první květnový pátek. Plány ale může samozřejmě ovlivnit pandemická situace.

Praha 5 chystá návrat oblíbených farmářských trhů. První by se mohly konat už začátkem května
Foto: Praha 5
Popisek: MČ Praha 5 - radnice

Loňský rok celkově pořádání trhů kvůli protiepidemickým opatřením nepřál. I tak si farmářské trhy Anděl získaly velmi rychle pozornost a oblibu nejen občanů Prahy 5. Rada městské části se proto rozhodla jejich pořádání obnovit, pokud s ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 bude možné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň chystá opravu terasy u Velkého divadla

13:44 Plzeň chystá opravu terasy u Velkého divadla

Plzeň ze svého přebytku hospodaření v roce 2025 vyčlení 7 milionů korun na rekonstrukci terasy u Vel…