Praha 8: Radnice dala zelenou návrhu studie Rohan City

23.05.2018 19:01 | Zprávy
autor: PV

Rada MČ Praha 8 projednala ve středu 23. května 2018 návrh studie Rohan City. Návrhu dala stejně jako Zastupitelstvo zelenou.

Praha 8: Radnice dala zelenou návrhu studie Rohan City
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 8

„Jsem šťastný, že jsme konečně dokončili všechny nutné kroky k tomu, aby se území Rohanského ostrova stalo plnohodnotnou částí Prahy 8 i celého města. Za významný úspěch vnímán především dohodu s developerem, který přijal naše požadavky a do návrhu je zapracoval,“ říká starosta Prahy 8 Roman Petrus.

Spolupráce mezi městskou částí Praha 8 a developerem Sekyra Group, a.s. je vázána také na účelový finanční dar developera ve výši 60 000 000 Kč. „Naším společným zájmem je rozvoj a podpora bydlení v širším centru Prahy. Proto tyto prostředky využijeme na výstavbu základní či mateřské školy v lokalitě,“ doplňuje informace starosta Petrus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

A o co vám teda jde zrušením poplatků?

Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Na sport a volnočasové aktivity desítky milionů korun

20:36 Ústí nad Labem: Na sport a volnočasové aktivity desítky milionů korun

Ústí nad Labem by mohlo v?tomto roce rozdělit více než 22?000?000 Kč na sport a volnočasové aktivity…