Praha: Město vyhlašuje výběrové řízení na ředitele ROPID

17.12.2014 8:26

Rada hl. m. Prahy dnes rozhodla o vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkové organizace hl. m. Prahy Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID).

Praha: Město vyhlašuje výběrové řízení na ředitele ROPID
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha

S účinností od dnešního dne zřídila Rada komisi, která bude mít výběr nového ředitele ROPID na starosti. Jejím předsedou je náměstek primátorky hl. m. Prahy Petr Dolínek (ČSSD), který uvedl: „Funkce ředitele ROPID je dlouhodobě neobsazena, proto bylo rozhodnuto o vyhlášení tohoto výběrového řízení. Funkci zástupce statutárního orgánu organizace nyní vykonává Pavel Procházka, který je pověřen řízením od roku 2008. Nový ředitel by měl být vybrán do konce února příštího roku.“

Členkami výběrové komise jsou: předsedkyně výboru pro dopravu a evropské fondy ZHMP Jarmila Bendová a ředitelka odboru rozvoje a financování dopravy MHMP Monika Mandová.

Dnes schválený text oznámení výběrového řízení bude zveřejněn na Úřední desce MHMP a v denním tisku. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Magistrát hl.m. Prahy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Většina lidí zůstala v teple a sledovala online přenos

19:31 Pelhřimov: Většina lidí zůstala v teple a sledovala online přenos

Obyvatelé města si o první adventní neděli mohli vychutnat obřad rozsvícení vánočního stromu na námě…