Praha: Primátorka Adriana Krnáčová a radní Jan Wolf se setkají s Jeho Svatostí papežem Františkem

14.11.2017 9:16 | Zprávy

Primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová a radní hl. m. Prahy Jan Wolf v úterý 14. listopadu a ve středu 15. listopadu navštíví Vatikán. V rámci programu se setkají při generální audienci s Jeho Svatostí papežem Františkem.

Praha: Primátorka Adriana Krnáčová a radní Jan Wolf se setkají s Jeho Svatostí papežem Františkem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Adriana Krnáčová

Dále se oba představitelé hlavního města Prahy setkají s Jeho Eminencí kardinálem Josephem Kevinem Farrellem, prefektem Dikasteria pro laiky, rodinu a život a při pietním aktu položí květiny na hrob arcibiskupa pražského Josefa kardinála Berana a k soše svaté Anežky České v bazilice svatého Petra. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Kdo přesně tu podle vás normalizuje nenávist a násilí na menšinách přechází mávnutím ruky?

Myslíte, že to dělá někdo z budoucí vlády? Kdo? Já s vámi souhlasím v tom, že přehlíží nepatřičné chování některých, ale že by normalizovali nenávist a přehlíželi násilí na menšinách? To podle mě nikdo nedělá. Ostatně koho myslíte tou menšinou? Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Jižní trychtýř je hotov, protipovodňová opatření chrání Nové Sady i Nemilany

19:06 Olomouc: Jižní trychtýř je hotov, protipovodňová opatření chrání Nové Sady i Nemilany

K přesýpacím hodinám bývají přirovnávány protipovodňové úpravy na řece Moravě.