Praha: V dubnu bude zahájena cyklická deratizace

15.02.2011 15:46 | Zprávy

Deratizace probíhá každoročně podle podrobného časového a územního harmonogramu, který připravuje Hygienická stanice hl. m. Prahy ve spolupráci s jednotlivými městskými částmi, odborem zdravotní péče Magistrátu hl. m. Prahy a příslušnými deratizačními firmami.

Praha: V dubnu bude zahájena cyklická deratizace

Povinnost provést deratizační práce vychází ze zákona o ochraně veřejného zdraví, a to v objektech a na plochách, které vlastní a přímo spravuje Hl. m. Praha. Stejnou povinnost mají městské části v případě nemovitostí jimi spravovaných a průmyslové podniky a další instituce a organizace.

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…