Prázdniny s Prahou 10 a s druhými největšími skatovými závody v ČR

24.06.2012 18:27 | Zprávy
autor: Praha10.cz

Jako rozloučení s koncem školního roku připravila městská část Praha 10 dětem, teenagerům i dospělým akci „Hurá na prázdniny“, jejíž součástí bude i druhý největší skateboardový závod v České republice - Horsefeathers conrete Jam 2012.

Prázdniny s Prahou 10 a s druhými největšími skatovými závody v ČR
Foto: wikipedia.org
Popisek: Městská část Praha 10

Tuto výjimečnou akci bude opět hostit oblíbený strašnický areál Gutovka ve čtvrtek 28. června od 11.00 hodin, kdy začíná program pro děti ze základních a mateřských škol. „Touto akcí chceme ocenit celeroční snahu dětí získat co nejlepší známky na vysvědčení a umožnit se jim dobře pobavit. Těm dětem, které se obávají reakcí svých rodičů na vysvědčení, bychom takto rádi zvedli náladu a povzbudili psychiku,“ řekl k motivům akce starosta Prahy 10 Milan Richter.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Stínová vláda ODS

Zajímal by mě program Vaší stínové vlády a na jak dlouho bude platný. Jaké má styčné body s programem stínové vlády STAN a jak často se scházíte ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový Bor obnoví informační systém ve městě

22:42 Nový Bor obnoví informační systém ve městě

Turistické informační centrum získalo dotaci z Libereckého kraje na obnovu informačního a navigačníh…