Přerov: Dopravní stavby se po zimě zase „probouzejí“. Stavět se bude průpich i rondel

28.02.2021 7:34 | Zprávy
autor: PV

S prvním březnovým dnem se v Přerově naplno rozjede stavební sezóna, která posune k cíli velké dopravní stavby. Pokročí mimoúrovňové křížení mezi Přerovem a Předmostím. Ve stejné lokalitě – v blízkosti Lidlu – se začne se stavbou okružní křižovatky.

Přerov: Dopravní stavby se po zimě zase „probouzejí“. Stavět se bude průpich i rondel
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Pracovat se bude na vnitřním průtahu městem, který byl zahájen poklepem na základní kámen vloni na podzim. A pokračovat má i modernizace železnice, jejíž součástí je nový podjezd v Lýskách. Všechny tyto akce přinesou řidičům, cyklistům i chodcům dočasná omezení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Nemyslíte, že tohle může být konec Motoristů?

Dobrý den, asi budete hájit Macinku, ale přesto se zeptám, zda vám jeho jednání s prezidentem včetně těch jeho SMS přijdou v pořádku? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Jihovýchodní obchvat i nová cyklostezka se mohou stavět souběžně

16:09 Pardubice: Jihovýchodní obchvat i nová cyklostezka se mohou stavět souběžně

Jihovýchodní obchvat města, který má zásadně ulevit přetíženým komunikacím a zklidnit dopravu v obyt…