Přerov: Na nábřeží Edvarda Beneše budou opět jezdit auta v obou směrech

21.09.2019 21:32 | Zprávy
autor: PV

Celé prázdniny trvala částečná uzavírka na nábřeží Edvarda Beneše, kterou si vyžádala výměna parovodu za horkovod. Dopravní komplikace, které museli řidiči skoro tři měsíce respektovat, ale už končí.

Přerov: Na nábřeží Edvarda Beneše budou opět jezdit auta v obou směrech
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Rozkopaná silnice je minulostí – na vozovce je položen nový asfalt a už brzy po ní budou moci jezdit auta v obou směrech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Lovecký pud se psovi vymstil

13:44 Jablonec nad Nisou: Lovecký pud se psovi vymstil

Společný zásah složek Integrovaného záchranného systému a Městské policie Jablonec nad Nisou zachrán…