Přerov: Přírodní koberec - spolu proti betonu (land art)

26.10.2016 11:36 | Zprávy
autor: PV

Příznivci netradičních forem umění by neměli přehlédnout akci "Přírodní koberec - spolu proti betonu", která se bude konat ve středu 9. listopadu od 10 do 16 hodin na náměstí T. G. Masaryka. Účastníci tohoto tvůrčího setkání promění společnými silami náměstí v barevný koberec z plodů podzimu.

Přerov: Přírodní koberec - spolu proti betonu (land art)
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Každý z účastníků by si měl přinést vlastní plody, listí, šišky, větvičky nebo jiné přírodniny. Odměnou mu bude pocit z dobře vykonané práce spojený s příjemným uměleckým zážitkem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Do města se sjeli tajemníci z jihočeských měst

22:42 Písek: Do města se sjeli tajemníci z jihočeských měst

Písek v závěru minulého týdne hostil tajemníky městských úřadů jihočeských měst.