Přerov: Silnice, spojující Předmostí a Vinary, dostane nový povrch

05.02.2023 7:35 | Tisková zpráva
autor: PV

Silnice vedoucí z Předmostí do Vinar se dočká opravy. Vozovka byla poničena při stavbě úseku 0137 dálnice D1, kdy ji zhotovitel až do léta roku 2019 využíval coby trasu pro zásobování stavby.

Přerov: Silnice, spojující Předmostí a Vinary, dostane nový povrch
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Komunikace „Kočíře“ se začne opravovat v březnu v režii Ředitelství silnic a dálnic, které do rekonstrukce investuje 30 milionů korun. Olomoucký kraj získal od státu kompenzace na opravu vozovek, zasažených stavbou. Ta v Kočířích, která patří Přerovu, ale součástí kompenzací nebyla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Žaloba

Nemám čerpací stanici, ale čistě teoreticky by mě zajímalo, za co přesně hrozí podle vás žaloby na stát? Kvůli legislativní nouzi nebo proto, že zasahuje do marží a cen?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa znovu hledá projektanta pro rekonstrukci domu v Panské ulici

22:09 Česká Lípa znovu hledá projektanta pro rekonstrukci domu v Panské ulici

Nové využití chce město Česká Lípa dát domu v Panské ulici čp. 217, který bezprostředně sousedí s če…