Přerov: Velkoobjemové kontejnery se v ulicích objeví až v květnu

17.02.2020 17:58 | Zprávy
autor: PV

Vzhledem k avizované rekonstrukci sběrného dvora v areálu Technických služeb města Přerova v ulici Na Hrázi dochází ke změně v přistavování velkoobjemových kontejnerů pro jarní úklid.

Přerov: Velkoobjemové kontejnery se v ulicích objeví až v květnu
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Ačkoli stavební práce ve sběrném dvoře probíhají za plného provozu, nelze provádět zároveň třídění velkoobjemových kontejnerů, které zde také probíhá. Proto bylo rozhodnuto o posunutí termínu přistavování velkoobjemových kontejnerů pro jarní úklid od začátku měsíce května, místo obvyklého března.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Město podpoří preventivní projekty i léčby závislostí

16:09 Plzeň: Město podpoří preventivní projekty i léčby závislostí

Město podpoří organizace a spolky, které se věnují prevenci kriminality, protidrogové problematice n…