Přerov chystá sportovní hry pro dříve narozené

16.06.2021 10:11

Městské sportovní hry seniorů připravuje pro dříve narozené město Přerov. První ročník se má konat v úterý 29. června od desíti hodin na hřišti u Základní školy Za Mlýnem, kam mohou dorazit jak jednotlivci, tak celé týmy Přerovanů ve věkové kategorii 60 plus.

Přerov chystá sportovní hry pro dříve narozené
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

„Senioři budou moci poměřit své síly celkem v osmi disciplínách - jako je štafeta, střelba na branku, hod na cíl, běh s míčkem na tenisové raketě a podobně. První tři vítězné týmy se automaticky nominují na Krajské hry seniorů, které se budou konat v Olomouci,“ uvedl náměstek přerovského primátora Petr Kouba.

Připomněl, že město Přerov se stalo vítězem soutěže „Obec přátelská seniorům 2021“ a kromě morálního ocenění získalo i dotaci ve výši 1 milion 603 tisíc korun na organizaci akcí pro seniory – a právě z této částky jsou dotované i sportovní hry.

„Zájemci o účast se mohou hlásit do 24. června. A to buď telefonicky na čísle 724 149 348 nebo osobně na adrese Smetanova 7, kancelář číslo 104. Pokud nebudou do poslední chvíle rozhodnuti, mohou se ještě v den soutěže - do půl desáté - přihlásit přímo na místě,“ doplnila vedoucí odboru sociálních věcí a školství Romana Pospíšilová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vsetín: Rokytnice má opravenou komunikaci i nové parkoviště

18:22 Vsetín: Rokytnice má opravenou komunikaci i nové parkoviště

Na ulici Okružní v Rokytnici skončily v uplynulých dnech dvě souběžně prováděné investiční akce měst…