Příbram: Básníci, cestujte zpomaloučka!

08.04.2015 8:25 | Zprávy

Knihovna Jana Drdy v Příbrami, příspěvková organizace města, vydala k 100. výročí narození příbramského rodáka a spisovatele Jana Drdy (narozeného 4. dubna 1915) knihu fejetonů z let 1939-1943 "Svět viděný zpomaloučka".

Příbram: Básníci, cestujte zpomaloučka!
Foto: Honza Groh
Popisek: Václavské náměstí v Příbrami

Jde o třetí, upravené a doplněné vydání. Kniha vychází s finanční podporou Ministerstva kultury ČR.

Slavnostního křtu knihy vydané nakladatelství m Pistorius & Olšanská, s.r.o. se dne 2. dubna 2015 zúčastnila rodina Drdových, radní Středočeského kraje Ing. Zdeněk Štefek, starosta Příbrami Ing. Jindřich Vařeka, místostarostka Bc. Alena Ženíšková, ředitel Knihovny Jana Drdy Mgr. Pavel Kabíček, ředitelka Státního okresního archivu v Příbrami PhDr. Věra Smolová a další významní hosté.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Modernizaci semaforů ovlivňují nebezpečné incidenty vandalů

16:09 Zlín: Modernizaci semaforů ovlivňují nebezpečné incidenty vandalů

Město pokračuje v modernizaci světelných signalizačních zařízení v rámci projektu Inovace v rozvoji …