Příbram: Město má své vlastní podium, do budoucna ušetří desetitisíce

14.10.2015 21:04 | Zprávy
autor: PV

Mít vlastní podium nebo si je na každou městskou akci půjčovat? Touto otázkou se v minulých měsících zabývalo nejen vedení města, ale zejména kulturní komise. Rada města se nakonec na její doporučení rozhodla pro zakoupení vlastního podia a to za cenu 879 000,- Kč včetně DPH od společnosti Global logistics company s.r.o.

Příbram: Město má své vlastní podium, do budoucna ušetří desetitisíce
Foto: Honza Groh
Popisek: Václavské náměstí v Příbrami

Nevýhodou dřívější praxe byla rozhodně cena: ta se za pronájem podia na každou jednotlivou akci vyšplhala na bezmála 30.000 Kč. Komise kulturní, letopisecká a památková proto na svém jednání na konci června nákup zastřešeného pódia s využitím při kulturních akcích města, případně k pronájmu jiným zájemcům, radě města doporučila.

V příštím roce, konkrétně cca od května do října, bude podium mimo jiné využito v připravovaném konceptu příbramského kulturního léta, jehož omezená varianta proběhla již letos pod názvem Příbramské babí léto.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zveřejníte výsledky té vaší analýzy?

Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město chce v roce 2025 rekordně investovat

11:28 Pardubice: Město chce v roce 2025 rekordně investovat

Zastávky městské hromadné dopravy v ulici Blahoutova na Dubině čeká v nejbližší době rekonstrukce. O…