Příbram: Parkovací dům se otevírá veřejnosti

05.06.2024 7:23 | Tisková zpráva

První parkovací dům realizovaný městem Příbram se otevírá veřejnosti. Slavnostní otevření s prohlídkou parkovacího domu proběhne v pátek 7. června.

Příbram: Parkovací dům se otevírá veřejnosti
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Parkovací dům u autobusového nádraží je dokončen a zpřístupněn veřejnosti. Kapacita domu, který je v blízkosti autobusového i vlakového nádraží a autobusové zastávky s odjezdy na Prahu, má kapacitu 176 parkovacích míst a 99 stání pro kola. Zároveň je přístupné také venkovní parkoviště, kde je na čtyři desítky parkovacích míst a v přípravě je instalace devíti dobíjecích stanic společností ČEZ.

„Práce na parkovacím domě se oproti původnímu plánu protáhly, a to především z důvodu prací na výstavbě místnosti pro obsluhu a instalace kamerových a parkovacích systémů, tedy prvků, které nebyly zahrnuty v původním projektu,“ uvádí 1. místostarosta Vladimír Karpíšek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě

Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havířov: V pátek začne oprava ulice Padlých hrdinů v Životicích

16:47 Havířov: V pátek začne oprava ulice Padlých hrdinů v Životicích

Správa silnic Moravskoslezského kraje v pátek 27. června 2025 zahájí rekonstrukci povrchu silnice na…