Příbram: Předběžné tržní konzultace

11.06.2020 11:36

S ohledem na opakující se charakter stavebních prací na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací přistupuje město Příbram k zavedení Dynamického nákupního systému. V této souvislosti se budou v příštím týdnu konat předběžné tržní konzultace.

Příbram: Předběžné tržní konzultace
Foto: Příbram
Popisek: Příbram
reklama

Dynamický nákupní systém (DNS) je moderní, plně elektronický způsob zadávání veřejných zakázek, který zadavateli umožňuje operativně pořizovat běžné, obecně dostupné zboží, služby, popř. stavební práce. Jedná se o otevřenou formu řízení, ke kterému se mohou průběžně přidávat další účastníci.

Město Příbram jako veřejný zadavatel nyní přistupuje k zavedení DNS na zajištění stavebních prací spočívajících ve výstavbě, opravách a údržbě pozemních komunikací města. „Snažíme se o inovativní a transparentní přístup v zadávání veřejných zakázek. V letošním roce jsme uspořádali setkání Meet the buyer (MTB), při kterém jsme představili plánované investiční akce letošního roku. I nadále činíme kroky v duchu idey odpovědného zadávání. Zavedení Dynamického nákupního systému je dalším dílkem ke zvýšení efektivity zadávání zakázek a zjednodušení administrativních úkonů pro dodavatele,“ uvádí starosta Jan Konvalinka.

Předběžná tržní konzultace s dodavateli k připravovanému Dynamickému nákupnímu systému na výstavbu, opravy a údržbu pozemních komunikací města Příbram se uskuteční ve středu 17. června od 10 hodin v zasedací místnosti zastupitelstva na náměstí T. G. Masaryka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ostrava: Italská společnost postaví na pozemcích od města nový výrobní závod

21:23 Ostrava: Italská společnost postaví na pozemcích od města nový výrobní závod

Město Ostrava prodává další pozemky ve své strategické průmyslové zóně v Mošnově. Koupí je italská s…