Prostějov: Cyklobusy zahajují víkendové jízdy

12.04.2021 10:11 | Zprávy
autor: PV

Dopravci FTL – First Transport Lines, a.s., a ARRIVA MORAVA, a.s., ve spolupráci s městem Prostějovem opět připravili pro léto 2021 tradiční linky cyklobusů.

Prostějov: Cyklobusy zahajují víkendové jízdy
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

Provoz cyklobusů bude pouze o víkendech a svátcích, a to v období od 17. 4. do 28. 9. 2021 (Provoz cyklobusu může být omezen dle protiepidemiologických opatření vlády ČR – aktuální informace o omezení budou k dispozici ZDE).

"Věříme, že počasí ukáže svoji vlídnou tvář a umožní, stejně tak jako vládní coronavirová opatření, lidem cestovat, sportovat a užívat si volných chvil. Po tak dlouhé době omezení si to všichni zaslouží. Tedy přeji všem šťastnou cestu při objevování našeho regionu," usmívá se náměstkyně primátora Alena Rašková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Strážníci městské policie řídili odjezd atrakcí z adventních trhů

10:46 Mladá Boleslav: Strážníci městské policie řídili odjezd atrakcí z adventních trhů

První lednovou neděli definitivně skončily adventní akce v Mladé Boleslavi. Trhy na Výstavišti byly …