Prostějov: Demolice místního nádraží není na pořadu dne

17.12.2018 12:59 | Zprávy
autor: PV

Vedení města Prostějova ohledně místního nádraží jednalo s jeho majitelem, společností Správa železniční a dopravní cesty.

Prostějov: Demolice místního nádraží není na pořadu dne
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

Neprodleně po zjištění informace z médií, že  SŽDC údajně chystá demolici budovy místního nádraží, vedení města kontaktovalo zástupce společnosti a inicializovalo schůzku.

„Mohu potvrdit, že aktuálně se žádné bourání nechystá. Se zástupci SŽDC povedeme další jednání o případných možnostech rekonstrukce nebo využití této historické budovy,“ uvedl na pravou míru mediální dezinformaci primátor města Prostějova František Jura a doplnil, že cílem jednání bylo vyjasnit si skutečný stav situace, která nastala po medializaci informace o demolici a vyvolala zcela oprávněnou reakci veřejnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji

10:46 Jablonec nad Nisou: Město požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji

Jablonec nad Nisou požádá o dotaci z 84. výzvy Operačního programu Životní prostředí na projekt Obno…