Před prázdninovou přestávkou si svá místa v sále zajistilo 1519 stálých diváků. Do loňského počtu abonentů tak chybí již jen 313 lidí.
„Rezervace pro současné abonenty skončila v červenci, od 8. srpna budou uvolněná místa k dispozici všem zájemcům,“ sdělila ředitelka Městského divadla v Prostějově Jana Maršálková. Sezóna 2016 ? 2017, podle jejích slov, opět nabídne setkání s mnoha hereckými hvězdami a divadelními soubory. Z pražských scén se diváci mohou těšit na Divadlo v Dlouhé, Divadlo Na Jezerce, Divadlo Kalich, Studio Ypsilon, Divadlo Ungelt, Divadlo v Řeznické a další.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


