Prostějov: Do odvolání je ukončena železniční dopravní obslužnost obcí Litovel, Červenka a Uničov

16.03.2020 19:33 | Zprávy
autor: PV

Vše na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje je od dnešních 3:00 hod. do odvolání ukončena železniční dopravní obslužnost obcí Litovel, Červenka a Uničov.

Prostějov: Do odvolání je ukončena železniční dopravní obslužnost obcí Litovel, Červenka a Uničov
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

Ve stanicích a zastávkách Litovel předměstí, Litovel město, Litovel, Červenka zastávka, Červenka, Uničov a Uničov zastávka nebude umožněn nástup a výstup cestujících. Vlaky budou dál jezdit na svých původních trasách a časových polohách z důvodu zajištění dopravní obslužnosti ostatních obcí na jejich trase. Podrobnosti najdou cestující na webu ČD / Omezení provozu / Neplánované mimořádnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

K čemu bude armádě karlovarské letiště?

Neslibovali jste, že peníze na obranu budete využívat efektivně? Na co armáda potřebuje zrovna toto letiště? Kolik to bude stát? Nejen nákup, ale i samotný provoz do budoucna?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc by výpadek proudu přežila bez újmy

22:09 Olomouc by výpadek proudu přežila bez újmy

Když traktor narazí do stožáru vysokého napětí a 80 procent města postihne výpadek elektrického prou…