Prostějov: Hejtmanství podpoří vybudování šaten na zimním stadionu

22.10.2020 12:03

Rada města Prostějova doporučuje Zastupitelstvu města Prostějova schválit přijetí dotace z rozpočtu Olomouckého kraje na akci „Zimní stadion Prostějov – šatny pro mládež“ ve výši 2 miliony korun.

Prostějov: Hejtmanství podpoří vybudování šaten na zimním stadionu
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov
reklama

„Předmětem veřejné zakázky, o které jsme již informovali, jsou stavební práce na výstavbě šatnového zázemí pro mládež. Jedná se o šatny se sociálním zázemím, vrátnici, ošetřovnu a propojení se stávajícím zimním stadionem dle projektové dokumentace,“ vyjmenoval v hrubých rysech primátor města Prostějova František Jura a doplnil, že Statutární město Prostějov předložilo v květnu 2020 žádost o dotaci z rozpočtu Olomouckého kraje na spolufinancování vybudování šaten.

„Byli jsme úspěšní a obdrželi jsme návrh smlouvy o poskytnutí dotace schválené Zastupitelstvem Olomouckého kraje na výše zmíněné dva miliony korun. O přijetí této dotace a schválení smlouvy o poskytnutí dotace je oprávněno rozhodnout Zastupitelstvo města Prostějova a to na návrh Rady města Prostějova,“ upřesnil primátor František Jura s tím, že na akci již městu byla poskytnuta ministerská dotace ve výši 40 milionů korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kopřivnice patří mezi špičku udržitelných měst

19:03 Kopřivnice patří mezi špičku udržitelných měst

Rada vlády pro udržitelný rozvoj potvrdila obhajoby nejvyšších kategorií místní Agendy 21. Kopřivnic…