Prostějov: Na nápravu jsme nezapomněli, zní z radnice

29.12.2015 11:37 | Zprávy
autor: PV

Podněty obyvatel vzešlé ze setkání s občany jednotlivých městských lokalit se postupně plní. Všechny připomínky, které lidé na „setkání“ vznesli, předalo vedení města jednotlivým odborům, které se následně musí postarat o nápravu. První setkání proběhlo v Žešově a nese i první výsledky.

Prostějov: Na nápravu jsme nezapomněli, zní z radnice
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

Jedním z dotazů, které zde lidé měli, se týkal špatného stavu zadní strany budovy tamní mateřinky, kde podle obyvatel, hrozilo nebezpečí úrazu. Následné prověření ukázalo, že stav není havarijní, ale je vhodné fasádu opravit.

„Jedná se o plochu zhruba tři sta osmdesát metrů čtverečných, bude nutné provést osekání stávající omítky v rozsahu asi čtyřiceti procent, provést zpětné doplnění a sjednocení podkladu, nanést novou štukovou omítku a barevně natřít. Opravu lze realizovat dle klimatických podmínek v jarních měsících příštího roku,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer s tím, že bude zpracován energetický audit budovy a město také požádá o dotaci na energeticky úsporná opatření. Dalším problémem, který trápil tamní obyvatele, bylo osvětlení obce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.