„Je pohodlné, když se obyvatel nebo návštěvník města prostě rozhodne přemístit se na kole do jiné části města. Síť cyklostezek je v Prostějově rozsáhlá, a z pilotní fáze projektu víme, že tato služba se stala velmi oblíbenou,“ připomíná primátor města František Jura.
Kromě oficiálních stanovišť vybudovaných společností nextbike Czech Republic je možno využít i takzvané virtuální stanice. Virtuální stanoviště jsou městské stojany, kam je možno zapůjčená kola odložit. Celkem je ve městě Prostějově 41 pevných i virtuálních stanic. Jejich počet se od zavedení služby výrazně zvýšil, reflektujeme tak požadavky občanů. Všechny stanice budou, stejně jako v minulosti, zobrazeny v mobilní aplikaci.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


