Maminka i René jsou v pořádku, doma na ně čeká třináctiletý Patrik. „Je to neopakovatelný zážitek na celý život. Jsem nesmírně šťastná. Ani ve snu mě nenapadlo, že to bude první dítě roku,“ svěřila se s úsměvem paní Monika.
Mamince Monice přišla za účasti médií v úterý 3. ledna popřát do porodnice primátorka města Jana Feberová. „Máme radost, že se první letošní miminko v republice je z Havířova a opět se narodilo v havířovské nemocnici,“ uvedla primátorka Feberová. Paní Monika i malý René dostali od města balíky plen pro miminko, věcné dárky a peněžitou poukázku.
V roce 2016 se v havířovské porodnici narodilo celkem 622 dětí, z toho 313 chlapců a 309 děvčat.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV