Rokycany: Strom není plakátovací plocha

13.02.2021 13:49 | Zprávy
autor: PV

Bezohlednost – tak by se dalo jedním slovem popsat jednání příznivců malovaných putovních kamínků, kteří na řadě míst ve městě umisťují informační plakátky.

Rokycany: Strom není plakátovací plocha
Foto: wikimedia.org
Popisek: Rokycany

Plakátky vysvětlují co dělat, když lidé najdou malovaný kamínek s číslem. Problémem je, že kdosi letáčky připevňuje pomocí napínáčků. A ty časem zarostou do kmene stromu.

V poslední době se objevily třeba na mladém muchovníku v ulici Míru naproti Střelnici, na okrasné třešni na Masarykově náměstí, na kulovitém kultivaru javoru v Jiráskově ulici nebo na bříze v ulici Na Pátku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Mohu požádat o vaše vyjádření k tvrzení Hlubučka?

Co je na tom, co uvádí pravdy? https://www.infakta.cz/rozhovor-s-petrem-hlubuckem-cast-2-strujci-dozimetru.html Jaká je vaše skutečná role v kauze Dozimetr a je STAN opravdu tak transparentní, jak se snažíte prezentovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Merkurova kašna projde restaurováním, opravy potrvají do srpna

13:05 Olomouc: Merkurova kašna projde restaurováním, opravy potrvají do srpna

Merkurova kašna, která je součástí souboru olomouckých barokních kašen, projde letos restaurováním a…