Roudnice nad Labem: V pondělí se uzavře štětský most, nahradí ho přívoz

31.03.2019 7:34 | Zprávy
autor: PV

Ústecký kraj již v pondělí 1. dubna zahájí rekonstrukci štětského mostu. Práce přinesou dlouhodobá dopravní omezení. Veřejnou dopravu zajistí přívoz i posílené autobusové spoje.

Roudnice nad Labem: V pondělí se uzavře štětský most, nahradí ho přívoz
Foto: archív autora
Popisek: Roudnice nad Labem

Jak jsme již informovali, práce mají proběhnout v termínu 1. 4. 2019 - 22. 6. 2020 a budou je provázet dopravní omezení, včetně kompletní uzavírky. Od pondělí se tak štětský most stane pro osobní dopravu zcela neprůjezdným. O detailech uzavírky informovalo Štětí na svých webových stránkách a reportáži KTV.

Osobní doprava: Jak bylo již uvedeno, most bude kompletně uzavřen. Nejbližší přemostění řeky je v Roudnici nad Labem a v Mělníku. Do Roudnice nad Labem je nejbližší možná cesta přes Hoštku, do Mělníka pak přes Liběchov a Vehlovice. Komplikace mohou nastat v květnu, kdy začnou tři etapy oprav silnice mezi Liběchovem a Mělníkem. (Podrobnější informace z průběhu prací budete moci dohledat na štětském webu a facebookové stránce.)

Autobusová doprava: Kvůli rekonstrukci mostu dochází i k úpravám jízdního řádu autobusových linek Dopravního podniku Ústeckého kraje. Podrobnější informace s mapkou tras naleznete zde na webových stránkách. Upravené jízdní řády jsou k dispozici v Informačním centru ve Štětí a v kanceláři Dopravního podniku Ústeckého kraje (tržnice – přízemí). Kapacitně budou posíleny autobusové linky do Prahy, kdy by měly v nejvíce frekventovaných časech jezdit kloubové autobusy (tzv. harmoniky) a dojde i k rozšíření o 3 spoje denně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…