Rožnov pod Radhoštěm: Sportovec roku 2011

16.01.2012 13:10 | Zprávy

Již počtvrté bude v letošním roce udělovat město Rožnov pod Radhoštěm ocenění Sportovec roku. Cena je určena nejlepším sportovcům, sportovním kolektivům a trenérům. Vyhlášena bude také Cena starostky města.

Rožnov pod Radhoštěm: Sportovec roku 2011
Foto: roznov.cz
Popisek: Náměstí v Rožnově pod Radhoštěm

Již počtvrté bude v letošním roce udělovat město Rožnov pod Radhoštěm ocenění Sportovec roku. Cena je určena nejlepším sportovcům, sportovním kolektivům a trenérům. Vyhlášena bude také Cena starostky města. V současné době město přijímá nominace na uvedená ocenění. Sportovní i laická veřejnost má možnost zasílat na MěÚ v Rožnově p. R. návrhy na nejlepší sportovce roku do 29. února 2012.

 Město Rožnov pod Radhoštěm pravidelně oceňuje nejlepší sportovce, sportovní kolektivy i trenéry, kteří působí v Rožnově pod Radhoštěm nebo naše město reprezentují v některé ze sportovních disciplín. V letošním roce budou nejlepší sportovci oceněni již počtvrté. Sportovní oddíly, rodiče sportovců občané města a další mohou zasílat na Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a cestovního ruchu Městského úřadu Rožnov pod Radhoštěm návrhy na ocenění v jednotlivých kategoriích. V letošním roce byly vyhlášeny kategorie INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ (mládež do 15 let, dorostenci a junioři do 21 let a senioři), KOLEKTIVY (žákovská družstva, týmy, dorostenecká a juniorská družstva, týmy, seniorská družstva, týmy), HENDIKEPOVANÍ SPORTOVCI a TRENÉŘI (cvičitelé) Sportovci roku 2011 budou vyhlášeni a oceněni na slavnostním aktu v obřadní síni rožnovské radnice 21. března 2012.

 Zároveň město Rožnov pod Radhoštěm vyhlašuje také výzvu k podávání návrhů na pedagoga roku 2011 (více zde).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Klobouky: Valaši vystavovali v Děčíně

7:27 Valašské Klobouky: Valaši vystavovali v Děčíně

Na výstavě v děčínské synagoze se představila pestrá škála uměleckých přístupů i technik, kterým se …