Sokolov: K mání je automobil, který sloužil městské policii

25.11.2021 11:11 | Tisková zpráva

Vyhlášena byla veřejná soutěž o nejvýhodnější nabídku na koupi silničního motorového vozidla Škoda Octavia ve vlastnictví města Sokolova, které naposledy používala městská policie.

Sokolov: K mání je automobil, který sloužil městské policii
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

Vozidlo bylo v užívání na Městském úřadu v kanceláři starosty a následně bylo v roce 2014 předáno pro potřeby městské policie.

Vozidlo bylo již opotřebované užíváním a bylo zařazeno do Oddělení prevence kriminality. V období od 16. 6. 2015 do 12. 4. 2021 městská policie zaplatila za opravy vozidla 84 300 Kč. Jednalo se vždy o opravy, které byly nezbytné k provozu vozidla. V současné době je vozidlo nepojízdné, byla zjištěna závada na přední nápravě. Na vozidle jsou další závady, které bude nutné opravit (klimatizační jednotka, netěsnost oken atd.). Nabídky lze podávat do 30. 11. 2021. Vozidlo je prodáváno bez výstražného světelného a zvukového zařízení a kupující bude muset na své náklady prokazatelně odstranit všechny nápisy a znaky označující, že vozidlo bylo používáno jako služební vozidlo Městské policie Sokolov.

Veškeré podrobnosti k nabídce najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubice: Radnice pomohla rodičům a školám. Testovací místa navyšují kapacity PCR testů

21:40 Pardubice: Radnice pomohla rodičům a školám. Testovací místa navyšují kapacity PCR testů

Současná situace spojená s nízkými kapacitami PCR testů v Pardubicích, na které jsou děti odesílány …