Sokolov: Kamínkové obrazy už dělají radost těm, pro něž vznikly

14.05.2021 7:34

Není tomu dlouho, co se na sokolovském náměstí Budovatelů objevila tři velká srdce, která se zaplnila malovanými kamínky. Ze srdcí se tyto dojemné vzkazy a obrázky na kamíncích přesunuly do rámů a byly doručeny na několik míst lidem, pro které byly určeny.

Sokolov: Kamínkové obrazy už dělají radost těm, pro něž vznikly
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.
reklama

Místostarosta Ladislav Sedláček předal obrazy těm, kteří si v uplynulých měsících prošli velkou pracovní zatěžkávací zkouškou kvůli pandemii koronaviru.

Anketa

Chcete, aby sněmovna vyslovila nedůvěru vládě Andreje Babiše?

11%
86%
hlasovalo: 19561 lidí

S láskou a vděkem vytvořené kamínky od 11. května zdobí prostory Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje, Nemocnice Sokolov, Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje v Sokolově, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v Sokolově, Městské policie Sokolov a domova pro seniory Toreal. Velké poděkování a předávání obrazů se neobešlo bez okamžiků dojetí. Bez jediné výjimky se všichni ředitelé a zástupci těchto institucí shodli na jedné věci. Poděkování v podobě vzkazů na malovaných kamíncích je to nejcennější ocenění, které mohli za uplynulý rok získat.

Je totiž od nás všech a vyjadřuje nezbytnou sounáležitost a podporu, která byla a je velmi důležitá. Všechny obrazy budou vystaveny ve společných prostorách jednotlivých institucí, protože jak sami ředitelé řekli, je to poděkování pro všechny zaměstnance, kteří pracovali s maximálním nasazením a kteří dokázali, že jim na práci a ostatních lidech záleží. Při loučení jsme od všech obdarovaných slyšeli přání, aby už nikdy nebylo nutné připravovat takto výjimečná poděkování a mohli jsme se společně setkávat za mnohem příjemnějších okolností.

Toto je jen první část malovaných "kamínkových obrázků", které byly předány a už zanedlouho prozradíme, kde se objeví kamínky další.

Fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hodonín: Léto budou doprovázet velké stavby

7:35 Hodonín: Léto budou doprovázet velké stavby

Hned tři velké stavby současně provádí město Hodonín jako investor na svém území. Kromě stavby kanal…