Sokolov: Město nabízí pozemky na Čapkárně a na Šenvertu

05.11.2020 20:51

Město Sokolov disponuje třemi stavebními pozemky pro výstavbu rodinných domů a bytového domu, které nyní nabízí zájemcům. Dva z pozemků jsou v ulici Karla Čapka, jeden je k mání na Šenvertu v Ondříčkově ulici.

Sokolov: Město nabízí pozemky na Čapkárně a na Šenvertu
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.
reklama

Zájemci o tyto pozemky mohou své nabídky podat do 31. prosince 2020 do 12 hodin na Městském úřadu Sokolov.

Pozemky pro rodinné domky v ulici Karla Čapka jsou situovány pod advokátní poradnou. K patě pozemků jsou přivedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, kanalizace, vodovod, plynovod). Stavební pozemky v této lokalitě budou k mání formou „obálkové metody“, kdy je minimální cena stanovená za jeden metr čtvereční je 1300 korun (pozemek č. 1) a 1350 korun (pozemek č. 3) bez DPH. Termín podpisu smlouvy se zájemci, kteří se svou nabídkou uspějí, je do 60 dnů ode dne schválení prodeje pozemků zastupitelstvem města.

V případě Šenvertu město nabízí čtyři pozemky jako jeden celek formou veřejné nabídky, a to pro výstavbu bytového domu. Minimální cena za jeden metr čtvereční je v tomto případě stanovena podle znaleckého posudku na 1200 korun. Veškeré informace k nabídce najdete na úřední desce a na webových stránkách města

Bližší informace podá Bc. Renata Paceltová, odbor správy majetku, Městský úřad Sokolov, e-mail: renata.paceltova@mu-sokolov.cz, tel: 354 228 279.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Kam vyrazit v době pandemie

7:35 Kroměříž: Kam vyrazit v době pandemie

Tipy na procházky, běh i cyklovýlety na území města Kroměříže zobrazuje mapová aplikace, jejímž auto…