Sokolov: Město nabízí v soukromých domech byty k rekonstrukci

16.10.2021 6:32 | Tisková zpráva

Město Sokolov nabízí k pronájmu městské nezrekonstruované byty. Tyto byty jsou nabízeny v aktuálním stavu, kdy je u nich zapotřebí celková rekonstrukce vyjma elektroinstalace, jejíž výměnu zajistí správce městských bytů, Sokolovská bytová. Veškeré ostatní opravy si nájemce zajištuje na vlastní náklady.

Sokolov: Město nabízí v soukromých domech byty k rekonstrukci
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

Jako kompenzaci ze strany města Sokolova je výrazně nižší nájemné ve výši 50 Kč/m2/měsíc. Pro bližší informace se můžete dotázat na odboru správy majetku, nebo emailem tomas.randa@mu-sokolov.cz či na telefonním čísle: 354 228 264.

Prohlídky nezrekonstruovaných bytů budou probíhat vždy v úterý (19. a 26. 10.) a ve čtvrtek (14. a 21. 10.).

V případě zájmu o městské byty v ul. Sokolovská, Heyrovského, Křižíkova, Hornická kontaktujte příslušného pracovníka Sokolovské bytové, s. r. o., Michala Fuksu, email e-mail: michal.fuksa@sb-sokolov.cz či tel. 359 808 642, 734 271 245., který si s vámi domluví čas prohlídky.

V případě zájmu na městské byty v ul. U Divadla kontaktujte příslušného pracovníka Sokolovské bytové, s. r. o., Michala Čudana - přítomen od 18. 10. 2021, e-mai michal.cudan@sb-sokolov.cz či tel. 359 808 647, 731 410 373, který si s vámi domluví čas prohlídky.

Termín odevzdání přihlášek je stanoven do 27. 10. 2021 do 17:00.

Nabídku jednotlivých bytů a další podrobnosti najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ostrava získala významné ocenění v oblasti vzdělávání

21:10 Ostrava získala významné ocenění v oblasti vzdělávání

Cenu za inovativní vzdělávací projekty EDUína 2021 získalo statutární město Ostrava. Cena je udílena…