Sokolov: Na náměstí Budovatelů začne druhá etapa opravy chodníků

12.03.2020 6:32 | Zprávy
autor: PV

V levé části náměstí Budovatelů (ve směru od OD Ural) začíná rekonstrukce chodníku. Půjde o druhou etapu této investiční akce města, která potrvá zhruba do června.

Sokolov: Na náměstí Budovatelů začne druhá etapa opravy chodníků
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

Druhá etapa začne 9. března a opraven při ní bude chodník na levé části náměstí. Během stavebních prací je třeba počítat s omezením, které se dotkne především parkování. Ulice podél chodníku bude průjezdná, přístup do obytných domů i provozoven bude zajištěn.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Do Smetanových sadů se vrací promenádní koncerty

11:17 Olomouc: Do Smetanových sadů se vrací promenádní koncerty

Po deset letních nedělí se Rudolfova alej ve Smetanových sadech rozezní promenádními koncerty.