Sokolov: Stavba „Čtyřky“ tentokrát z ptačí perspektivy

07.07.2020 19:02 | Zprávy

Ostře sledovaná stavba pobytového zařízení „Čtyřka“ jde podle plánu. Objekt je už v podstatě pod střechou, vyšplhal se do posledního patra.

Sokolov: Stavba „Čtyřky“ tentokrát z ptačí perspektivy
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

Projekt začal loni v srpnu, dosud bylo prostavěno více než 44 milionů korun. Už bylo vyhlášeno také výběrové řízení na dodávku gastrotechnologie a mobiliáře pro budovu. Jak vypadá rozestavěný objekt z ptačí perspektivy, to ukazují zajímavé fotografie pořízené pomocí dronu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Cena za architekturu zná vítěze. Rada ocenila sedm projektů

19:44 Liberec: Cena za architekturu zná vítěze. Rada ocenila sedm projektů

Z téměř čtyřiceti projektů vybírala Rada architektů města Liberce u příležitosti předávání cen II. r…