Sokolov: Za uložení pneumatik ve dvoře zaplatí občané méně

19.01.2020 16:58 | Zprávy
autor: PV

Starých pneumatik se snad bude po Sokolově a v jeho okolí povalovat méně. Motivací pro lidi, aby je neodhazovali, kam je napadne, je úprava cen za ukládání odpadu ve sběrném dvoře společnosti SOTES Sokolov.

Sokolov: Za uložení pneumatik ve dvoře zaplatí občané méně
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

Poplatek za jednu starou gumu z osobního auta se z původních 40 korun snižuje na pouhých 22 korun. A to by snad mohlo být motivací odevzdat staré pneumatiky tam, kam patří.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Prezident

Co si myslíte o přímé volbě prezidenta? Tvrdíte, že je prezident je reprezentativní funkce, chcete mu odebírat pravomoci, ale přitom přímo volený prezident má podle mě velmi silný mandát od občanů. To pro vás nic neznamená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Novou lázeňskou sezónu zahájíme opět ve velkém stylu

10:46 Karlovy Vary: Novou lázeňskou sezónu zahájíme opět ve velkém stylu

První květnový víkend ožije naše město slavnostmi, které tradičně otevírají novou lázeňskou sezónu. …