Sport Aerobic Liberec získal v Budapešti jednu zlatou a tři stříbrné medaile

23.10.2014 11:20 | Zprávy

V početné a kvalitní mezinárodní konkurenci se liberecké reprezentantky neztratily a vybojovaly tři stříbrné a dokonce jednu zlatou medaili.

Sport Aerobic Liberec získal v Budapešti jednu zlatou a tři stříbrné medaile
Foto: liberec.cz
Popisek: Detail liberecké radnice při západu slunce

Ve dnech 10. - 12. října se v Maďarsku v Budapešti konal prestižní mezinárodní závod v gymnastickém aerobiku, kterého se zúčastnilo přibližně 500 závodníků z osmi zemí - CZE, GER, EST, FIN, HUN, IND, ROU a RUS. V této velice početné a neméně kvalitní konkurenci se liberecké reprezentantky ze sportovního oddílu gymnastického aerobiku Sport Aerobic Liberec ze Sport Centra v Pavlovicích a  Aerobic centra na sídlišti Kunratická rozhodně neztratily a získaly tři stříbrné a dokonce jednu zlatou medaili!

První stříbro si v kategorii žen jednotlivkyň odvezla Kristýna Bernátová, která postupovala do finále ze třetího místa se známkou 19,75b. Vítězkou kvalifikace byla Laura Viherva z FIN (20,4b) a stříbrná byla Linda Bucsanszki z HUN (20b). Ani jedna z těchto prvních tří postupujících se ale nevyhnula ve finále větší chybě a tak se nakonec vítězka kvalifikace Finka Laura Viherva nedostala ani na stupně vítězů. Vítězkou se stala Maďarka Linda Bucsanszki, stříbrná skončila liberecká Kristýna Bernátová a bronz vybojovala Janka Daubner z GER.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: liberec.cz

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Peklo očima architektů

19:06 Plzeň: Peklo očima architektů

Plzeň zve všechny, kteří mají zájem o rozvoj města a kulturní dění, k návštěvě výstavy „Peklo očima …