Studenti architektury spolupracují s městem Ostrov

28.03.2016 21:04 | Zprávy

Studenti architektury pražského ČVUT z atelieru architekta Borise Redčenkova si vybrali město Ostrov pro své semestrální práce. Ostrov prošel po dobu své historie specifickým vývojem a na jeho území se nachází několik unikátních urbanistických a architektonických souborů, které mladé architekty zaujaly a zároveň inspirují pro další tvorbu.

Studenti architektury spolupracují s městem Ostrov
Foto: Ostrov.cz
Popisek: Ostrov

Aby se studenti mohli blíže seznámit s architektonickým vývojem města, uspořádal pro ně odbor rozvoje a územního plánování MěÚ Ostrov přednášku Mgr. Lubomíra Zemana. Na tu pak navazovala komentovaná prohlídka města, v rámci které studenti navštívili staré město, klášterní areál, park, ale také sídliště v nové části města, Mírové náměstí a architektonicky cenné objekty restaurace Družba, MŠ Halasova, MŠ Krušnohorská a objekt nové SPŠ Ostrov.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Česko je podle vás bezpečná země

Proč ale pak tak tlačíte na navyšování výdajů na obranu? Já bych nebyla proti, kdyby jinde nebyli potřeba podle mě mnohem víc. Nebo by se aspoň stejně jako na obranu navyšovaly i peníze v jiných resortech a nezvedali jste nám daně. Děkuji za vyjádření. Saudová.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Ředitel „Boženy“ Václav Hanč získal Cenu hejtmana

22:42 Litoměřice: Ředitel „Boženy“ Václav Hanč získal Cenu hejtmana

Šest výjimečných osobností pomáhajících rozvoji regionu si převzalo ocenění v rámci 14. ročníku Ceny…