Šumperk: Knihovna začíná půjčovat

22.11.2020 18:33 | Zprávy
autor: PV

Od čtvrtku 19. listopadu si mohou čtenáři požádat o výpůjčku knih prostřednictvím elektronické pošty, po telefonu nebo v objednávkovém formuláři v online katalogu na stránkách knihovny.

Šumperk: Knihovna začíná půjčovat
Foto: sumperk.cz
Popisek: Náměstí v Šumperku

„Knihy začneme vydávat od pondělí 23. listopadu. Čtenářům na e-mail či po telefonu sdělíme termín, kdy budou jejich knihy připravené. Budeme se snažit, aby doba mezi objednávkou a předáním knih byla maximálně dva dny. Knihy budou moci lidé vracet u pultu nebo do biblioschránky,“ uvedla ředitelka knihovny Kamila Šeligová.

Knihovna bude pro výdej knih otevřena pouze v pracovní dny kromě čtvrtku od 8 do 17 hod. Výdejní „okénko" bude připravené ve vestibulu knihovny. Čtenáři budou moci vstupovat po jednom, u pultu bude možné vyzvednutí jen předem objednaných knih na konkrétní jméno. Pracovnice nebudou inkasovat poplatky, ty čtenáři uhradí až po kompletním otevření knihovny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak dlouho hodláte řídit dvě ministerstva?

Protože jestli se nepodá kompetenční žaloba, což ani vy nechcete, což nechápu proč? jak se celý ten spor vyřeší a kdy? Na co spoléháte a čekáte? Co by mě také zajímalo je, zda berete za to, že řídíte dvě ministerstva napůl (jinak to logicky nejde), dva plné platy ministra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň si připomněla 57 let od upálení Josefa Hlavatého

13:43 Plzeň si připomněla 57 let od upálení Josefa Hlavatého

Zástupci města Plzně uctili v úterý 20. ledna 2026 památku Josefa Hlavatého, který se přesně před 57…