Šumperk: Město udělalo další krok k rekonstrukci domu kultury

23.03.2021 20:51 | Zprávy
autor: PV

Moderní kulturní dům vybavený novými technologiemi, jehož součástí je i elevace ve velkém sále, plný komfort pro diváky, restaurace se vstupem z parku a zelená střecha – takový by měl být dům kultury v Šumperku. Pokud vše půjde podle plánu, tato vize by se mohla stát realitou zhruba v roce 2026.

Šumperk: Město udělalo další krok k rekonstrukci domu kultury
Foto: Archiv autora
Popisek: Šumperk, pohled z radniční věžě

„V tuto chvíli připravujeme s odborem rozvoje města, územního plánování a investic soutěž na administrátora, tedy zadavatele, soutěže na projektanta rekonstrukce domu kultury.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

22:09 Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

Ke čtyřem jasanům, které rostou na předpolí u Kamenného mostu, aplikovali odborníci pomocí unikátní …