„Žijeme ve Znojmě, centru významné vinařské podoblasti. Myslím, že je na místě, abychom místním nabídli možnost ochutnat mladá vína i mimo restaurace a vinotéky, jako je tomu v tento den v jiných městech naší republiky. Navíc máme tu výhodu, že můžeme nabídnout vína od lokálních vinařů, jež jsou zde ‚doma‘, a svou kvalitou se řadí mezi ta nejlepší,“ vysvětluje na úvod František Koudela, ředitel Znojemské Besedy, která letos poprvé Slavnosti Svatomartinských a mladých vín v centru města pořádá.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

