Tanvald: Na energetické úspory v bytových domech lze získat dotaci

01.01.2017 15:40 | Zprávy
autor: PV

Na co lze získat evropské dotace zaměřené na úsporu energií v bydlení?

Tanvald: Na energetické úspory v bytových domech lze získat dotaci
Foto: Tanvald.cz
Popisek: Tanvald

Žadatelům o podporu z evropských fondů se otevřela nová možnost, jak spolufinancovat projekty zaměřené na zvýšení energetických úspor v bydlení. V Integrovaném regionálním operačním programu (IROP) je na ně pro celé programové období 2014–2020 vyčleněno 623 milionů eur, tedy skoro sedmnáct miliard korun. V aktuální výzvě „Energetické úspory v bytových domech II“ je k dispozici skoro devět miliard korun.

Celková výše finančních prostředků ve specifickém cíli 2.5 IROP „Snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení“: téměř 17 miliard Kč. Celková výše finančních prostředků v aktuální výzvě č. 37 „Energetické úspory v bytových domech II“: 8,75 miliardy Kč, z toho podíl Evropského fondu pro regionální rozvoj: 3,5 mld. Kč a podíl státního rozpočtu ČR až 5,25 mld. Kč.

Ve které lokalitě je možné žádat o podporu?

Na území celé ČR mimo území hl. m. Prahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Írán

Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Chystá se pasport objektů v Jiráskově ulici

20:36 Česká Lípa: Chystá se pasport objektů v Jiráskově ulici

V březnu letošního roku přidělili českolipští radní zakázku na zpracování projektové dokumentace na …