Teplo Zlín opět snižuje cenu

12.03.2017 21:50 | Zprávy
autor: PV

Podruhé v krátké době dochází ke snížení cen tepelné energie v distribuční síti společnosti Teplo Zlín. Po zlevnění předběžné ceny tepla pro rok 2017 provádí tento městský distributor další snížení ceny ve svém vyúčtování za rok2016 ato více než o 6 Kč/GJ, což domácnostem přinese roční úsporu v řádu stokorun.

Teplo Zlín opět snižuje cenu
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

„Tohoto příznivého cenového vývoje se nám daří dosahovat i navzdory stagnujícím nebo i rostoucím cenám vstupů zejména díky úsporám vyplývajícím z dřívějších investic do modernizace technologie, ale také z reorganizačních opatření provedených v loňském roce,“ konstatoval Pavel Mačák, ředitel Tepla Zlín.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Den Země bude nabitý energií

11:28 Opava: Den Země bude nabitý energií

Oslavte s námi Den Země v neděli 19. dubna od 13 do 18 hodin na náměstí Osvoboditelů a Dolním náměst…