Třebíč: Další občané ušetří za elektřinu a plyn

14.01.2014 9:11

Úspěchem skončil výsledek druhého kola elektronických aukcí na dodávky elektřiny a plynu pro občany města Třebíče a okolí.

Třebíč: Další občané ušetří za elektřinu a plyn
Foto: rep
Popisek: Třebíč

„E-aukce konané koncem listopadu se zúčastnilo celkem 100 domácností v rámci Třebíčska. Za dva roky dodávek elektřiny a plynu ušetří celkem 398.455 Kč, což představuje průměrně 1.992 Kč ročně na jednu domácnost,“ zrekapituloval příznivé výsledky místostarosta Pavel Pacal.

Konkrétní výsledky e-aukce pro domácnosti:

Z Třebíče bylo zařazeno:

  • 66 domácností na dodávky elektřiny – tyto domácnosti ušetří za dva roky dodávky celkem 243.219 Kč, tj. 26,9% ze současných nákladů, tj. průměrně 1.843 Kč ročně na domácnost
  • 34 domácností na dodávky zemního plynu – tyto domácnosti ušetří za dva roky dodávky celkem 155.237 Kč, tj. 19,9 % ze současných nákladů, tj. průměrně 2.283 Kč ročně na domácnost

„Podrobné výsledky ihned po zpracování oznámila e-mailem společnost ECENTRE konkrétním domácnostem a subjektům. Po obdržení dodavatelských smluv od vítězných dodavatelů (za 2 – 3 týdny) připraví společnost ECENTRE režim jejich předání k podpisu občanům. Podepsané smlouvy budou pak předány dodavatelům, kteří zajistí ukončení současných smluv,“ vysvětlil harmonogram místostarosta Pavel Pacal.

Bližší informace podá za zadavatele – společnost ECENTRE – Ing. Petr Dobeš, obchodní manažer pro klíčové zákazníky, telefon 731 614 095, e-mail dobes@ecentre.cz. Zprostředkovatelem akce je Město Třebíč – kontaktní osoba Mgr. Pavel Pacal, místostarosta města, telefon 724 383 681, e-mail p.pacal@trebic.cz.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: trebic.cz

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Jste snad jediný politik, co se o případ od začátku zajímá

Nová Sněmovna by měla opět zřídit vyšetřovací komisi k Bečvě. Ne aby zasahovala do vyšetřování, ale aby zajistila, že nebude ovlivňováno politicky,“ řekl Petr Gazdík. Ptám se Vás, jaké kompetence k tomu něco zjišťovat a zajišťovat sněmovna má? A kdo myslíte, že má z politiků zájem vyšetřování ovlivn...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberec: Oprava opěrné zídky v Liebiegově městečku

21:21 Liberec: Oprava opěrné zídky v Liebiegově městečku

Odbor ekologie a veřejného prostoru nechal opravit plotovou zídku na křižovatce ulic U Domoviny a En…