Třebíč: Kruhové objezdy budou připomínat rozety baziliky

13.08.2019 14:47 | Zprávy
autor: PV

Radnice chce sjednotit vzhled celkem sedmi kruhových objezdů na území města. Ty budou inspirovány rozetami na třebíčské bazilice sv. Prokopa.

Třebíč: Kruhové objezdy budou připomínat rozety baziliky
Foto: rep
Popisek: Třebíč

„Při řešení kruhových objezdů se budou střídat kamenné prvky s květinami. Úpravou projdou objezdy v ulicích Velkomeziříčská, Samešova, Míčova, Rafaelova, Táborská, Václavské náměstí a Znojemská,“ popsal plánované úpravy starosta Třebíče Pavel Pacal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jak jste se dostal k utajovaným informacím?

Proč to nechcete prozradit? Nebo o ničem nevíte a zase jste lhal? A budete žádat o vyšší prověrku? Myslíte, že máte šanci ji vůbec dostat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Čistírna odpadních vod se otevře školám i veřejnosti

13:43 Písek: Čistírna odpadních vod se otevře školám i veřejnosti

Co se stane poté, co pláchnu záchod? Kampak mizí všechna odpadní voda z Písku? Co všechno se s ní mu…